biżuteria srebrna artystyczna

biżuteria srebrna artystycznaBiżuteria artystyczna, tak popularna w latach 70. i 80. powraca, stając się nowym, znaczącym trendem na rynku jubilerskim. Znudzone powtarzalnością ofert sklepów jubilerskich Polki coraz częściej doceniają oryginalne rozwiązania. Biżuteria artystyczna daje klientom to, czego szukają: wyjątkowość i wysoką jakość produktu. Jak wybrać biżuterię artystyczną, która pozostanie z tobą przez lata? Jaka jest najlepsza biżuteria artystyczna na prezent?

 

Renesans biżuterii artystycznej

 

Rola misternie wykonanej, niepowtarzalnej biżuterii w codziennym ubiorze przez ostatnie lata była niedoceniana. Powodem może być bogata oferta taniej biżuterii w sklepach odzieżowych. Zauważalny jest jednak powrót sentymentu do misternie wykonanych, oryginalnych naszyjników, bransoletek, kolczyków czy pierścionków. Do łask klientów wracają ozdobne broszki, które przez kilka sezonów były zapomnianym reliktem przeszłości, wyszukane klipsy do włosów, korale. Wiele kobiet jest zmęczonych powtarzalnością ofert sklepowych i chcą się wyróżnić, a biżuteria artystyczna im na to pozwala. Nabywając projekt wiemy, że w naszej szkatułce zagości ozdoba niebanalna, która podkreśli naszą osobowość i styl.

 

Biżuteria artystyczna na prezent

 

Decydując się na zakup biżuterii artystycznej klientki są zaskoczone mnogością rozwiązań i bogatą ofertą materiałów, z których jest wykonana. Prezent w postaci biżuterii, stworzonej na indywidualne zamówienie lub jedynym w swoim rodzaju kompletem ucieszy każdą kobietę. Popularne są komplety, w skład których mogą wchodzić kolczyki z naszyjnikiem czy bransoletka z pierścionkiem. Biżuteria artystyczna zaskakuje ciekawymi połączeniami kruszców: szlachetnych kamieni, złota, platyny czy srebra. Wizja artysty może wykraczać poza klasyczne projekty. Będzie świetna dla nonkonformistek, które nie czują potrzeby gonienia za trendami. Taka ozdoba będzie idealnym pomysłem na prezent dla tych pań, które nie tolerują nudy w swojej szafie.

 

Klasyczna biżuteria z artystycznym sznytem

 

Biżuteria tego typu to często klasyczne projekty, świetnie komponujące się z eleganckim stylem ubierania. To, co je wyróżnia to wyjątkowy design i pewność, że nasza ozdoba nie powstała na taśmie produkcyjnej i jest jedyna w swoim rodzaju. Faktura i styl artystycznej biżuterii powoduje, że nawet najprostsza „mała czarna” nią ozdobiona zyska indywidualny charakter. Odpowiednio dobierając kolor i styl biżuterii do stroju stworzymy efektowną całość, która w pełni oddaje nasz charakter.